NVIDIA MMS4X00-NS400 400G OSFP Alıcı DR4 Tek Modlu ConnectX-7 Adaptörleri İçin
Ürün ayrıntıları:
| Marka adı: | Mellanox |
| Model numarası: | MMS4X00-NS400 |
| Belge: | MMS4X00-NS400.pdf |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
|---|---|
| Fiyat: | Negotiate |
| Ambalaj bilgileri: | Dıştaki kutu |
| Teslim süresi: | Envantere dayalı |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | Proje/Parti ile Tedarik |
|
Detay Bilgi |
|||
| Model NO.: | MMS4X00-NS400 (980-9I31N-00NM00) | Şekil: | Küboid |
|---|---|---|---|
| Güç: | Tek 3.3V güç | Ürün durumu: | Stoklamak |
| Menşei: | Hindistan / İsrail / Çin | Çalışma sıcaklığı: | 0 ℃ - 70 ℃ |
| Teknik: | CMIS | Teknoloji: | IB ve ETH Desteği |
| Vurgulamak: | NVIDIA 400G OSFP alıcı-verici,ConnectX-7 için OSFP alıcı,Mellanox tek modlu optik alıcı |
||
Ürün Açıklaması
NVIDIA MMS4X00-NS400 400G OSFP Alıcı
ConnectX‐7 OSFP adaptörleri için tasarlanmış yüksek performanslı 400Gb/s tek portlu OSFP alıcı, 100m menzile sahip DR4 tek mod optikleri ile.
Ürün Genel Görünümü
MMS4X00-NS400, hem InfiniBand NDR hem de otomatik algılama ile 400GbE protokollerini destekleyen tek portlu bir OSFP alıcıdır.1310nm EML lazerleri tarafından güçlendirilmiş dört ileten ve dört alan lifine sahip tek bir MPO-12/APC optik konektörü kullanan.
Temel Özellikler
- 400Gb/s Veri Hızı:4x 100G-PAM4 modülasyonu, DR4 tek mod
- Çifte Protokol Destek:InfiniBand NDR ve 400Gb Ethernet otomatik algılama
- 100 metrelik mesafe:İki yama paneli ile tek modlu lif varsayılır
- Düşük güçle çalışmak:9W maksimum (400G) / 5.5W maksimum (200G) / 1.5W uyku
- Otomatik Hız Azaltma:200Gb/s'ye kadar kendiliğinden yapılandırılabilir, 1:2 splitter kabloları ile
- Düz üst OSFP tasarımı:ConnectX-7 için sürüş ısıtma kumandası uyumluluğu
- CMIS 4.0 uyumlu:DDM, döngü dönüşü, PRBS jeneratörü, saha yükseltme yeteneği
- 1. sınıf lazer güvenliği:RoHS uyumlu, sıcağa bağlanabilir, 0 °C'den +70 °C'ye kadar çalışma aralığı
Teknik özellikler
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Veri oranı | 400Gb/s (4x 100G-PAM4) veya 200Gb/s (2x 100G-PAM4) otomatik müzakere |
| Form Faktörü | OSFP (düz üst) |
| Optik Bağlantı | 1 x MPO-12/APC (4 Tx + 4 Rx lif) |
| Elyaf Türü | Tek mod (SMF), 1310nm EML |
| Maksimum Erişim | 100m (düz kablo), 50m (splitter kablo) |
| Güç tüketimi (400G) | En fazla 9W |
| Güç tüketimi (200G) | 5.5W maksimum |
| Düşük Güçlü Uyku Modu | 1.5W |
| Çalışma odası sıcaklığı | 0°C - +70°C |
| Protokol Destek | NDR InfiniBand / 400Gb Ethernet (otomatik algılama) |
| Yönetim | CMIS 4.0, I2C, DDM, loopback, PRBS |
Uyumluluk
Kullanım için onaylanmıştır:
- NVIDIA ConnectX-7 OSFP adaptörleri (400G ve 200G modları)
- Kuantum-2 NDR InfiniBand anahtarları (iki portlu MMS4X00-NS alıcılar üzerinden)
- Spektrum-4 400GbE anahtarları (iki portlu MMS4X00-NS alıcılar üzerinden)
- Düz çapraz fiber kablolar (MFP7E30-Nxxx, 100 metreye kadar)
- 12 splitter crossover fiber kablolar (MFP7E40-N0xx, 50 metreye kadar)
Not:Bu alıcı, BlueField-3 DPU'larında (QSFP112 biçim faktörü gerektiren) kullanılmamaktadır.
Uygulama Szenaryoları
- 400G'de Adaptör'e geçiş:Çift portlu 800G alıcıyı iki MMS4X00-NS400 alıcıya doğru MFP7E30 kabloları kullanarak Quantum-2 veya Spectrum-4 anahtarında bağlayın
- Dörtlü 200G Adaptörler:1: 2 bölücü kabloları (MFP7E40 serisi) kullanarak, tek çift portlu alıcı, her biri 200Gb / s hızında dört ConnectX-7 adaptörünü besler.
- Doğrudan anahtar bağlantısı:Değiştirmede başka bir 400G OSFP alıcıya bağlandığında tam 400G kumaş bağlantıları
Sıkça Sorulan Sorular
S: BlueField-3 DPU'sunda MMS4X00-NS400 kullanabilir miyim?
A: Hayır. BlueField-3 DPU'ları QSFP112 alıcıları gerektirir. Bunun yerine MMS1X00-NS400 kullanın.
S: 1: 2 bölücü kablosunu bağlarsam ne olur?
C: Alıcı otomatik olarak sadece 2 aktif şeridi algılar, 200Gb/s hızında çalışır ve güç tüketimini 9W'dan ~5.5W'ye düşürür.
S: Bu alıcı 100 metrelik fiber bağlantıları ile uyumlu mu?
A: Evet, düz MFP7E30 kabloları ile 100 metreye kadar.
Sipariş Verme Bilgisi
| Sipariş bölüm numarası | Açıklama | Uygulama |
|---|---|---|
| MMS4X00-NS400 | 400Gb/s tek portlu OSFP, DR4, düz üst, 100m | ConnectX-7 OSFP adaptörleri Quantum-2/Spectrum-4 anahtarlarına bağlı |
Fiber kablolar için, MFP7E30-Nxxx (düz, 1m100m) veya MFP7E40-N0xx (1: 2 splitter, 3m50m) sipariş edin.
Hizmet ve Destek
Hong Kong Starsurge Group, NVIDIA alıcıları için teknik satış öncesi danışmanlık, uyumluluk doğrulama ve RMA desteği sunar.ve kurumsal müşteriler için özel hesap yönetimi.
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum







