NVIDIA Spectrum SN3420 MSN3420-CB2FC Cumulus Linux ile 48-Port 25GbE ve 12-Port 100GbE Top-of-Rack Switch
Ürün ayrıntıları:
| Marka adı: | Mellanox |
| Model numarası: | MSN3420-CB2F |
| Belge: | sn3000-series.pdf |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
|---|---|
| Fiyat: | Negotiate |
| Ambalaj bilgileri: | Dıştaki kutu |
| Teslim süresi: | Envantere dayalı |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | Proje/Parti ile Tedarik |
|
Detay Bilgi |
|||
| Limanlar: | 48SFP28 + 12 QSFP28 | iletişim modu: | Tam Çift Yönlü ve Yarı Çift Yönlü |
|---|---|---|---|
| anahtar kapasitesi: | 4.8 TB/S | Teknoloji: | ethernet |
| Performans: | 48 X10/25GBE 12 x 100GBE | Sistem ağırlığı: | 8.500kg |
| Sistem boyutları: | 43.6*433.2*590.6mm | 30 gün: | 1U Raf Montajı |
Ürün Açıklaması
MSN3420-CB2FC
48 10/25GbE portları + 12 100GbE uplink portlarıYüksek yoğunluklu sunucu bağlantısını esnek omurilik yukarı bağlantıları ile birleştiren, rafın üstündeki sayfa dağıtımları için idealdir.NVIDIA Cumulus Linux, MSN3420-CB2FC, modern veri merkezleri için kablo hızı performansı, 425ns kesme gecikmesi ve zengin ağ otomasyonu sunar.
NVIDIA Spectrum® SN3420 (model)MSN3420-CB2FC) 100GbE yüklü bağlantı hazırlığını korurken 10G'den 25G sunucu erişimine gelişen veri merkezleri için tasarlanmış yüksek performanslı 1U üst-rak anahtarıdır.İkinci nesil Spektrum-2 ASIC üzerinde inşa edilmiş., 10/25GbE'yi destekleyen 48 x SFP28 bağlantı noktası ve 40/100GbE'yi destekleyen 12 x QSFP28 bağlantı noktası sunar.SN3420, öngörülebilir düşük gecikme süresi ve hat başı engelleme sağlar.Anahtar fabrika önceden yüklenmiş.NVIDIA Cumulus Linux, web ölçeği otomasyonuna, Linux özgün araçlara ve sağlam Katman-2/Katman-3 yönlendirmesine olanak tanıyor.veya yüksek frekanslı ticaret ortamı, MSN3420-CB2FC performans, esneklik ve açık programlanabilirlik sağlar.
48x SFP28 (10/25GbE) + 12x QSFP28 (40/100GbE) ′′ 128x 10/25GbE portlarına kadar tamamen bölünebilir.
425ns kesme geçiş süresi, tüm portlardaki bağlantı hızı, tam yük altında sıfır paket kaybı.
NVIDIA What Just Happened® (WJH) donanım hızlandırılmış histogramları, INT hazırlığı, akış telemetri ve 512K çip içi akış sayaçları ile.
42MB tam olarak paylaşılan tampon, adil ve yüksek bant genişliği veri yolu, mikro patlama tıkanıklığını önler.
Yerel Linux deneyimi, Ansible / Puppet, FRRouting, konteyner desteği ve zengin yönlendirme protokolleriyle otomasyon.
Tek geçişli VXLAN yönlendirmesi, IPv6 segment yönlendirmesi, 512K paylaşılan yönlendirme girişleri (ACL/LPM/MAC/ECMP/tüneller).
SN3420,Spektrum-2 ASIC(6.4Tb/s anahtarlama kapasitesi), çığır açan programlanabilirlik ve görünürlük sağlar. Tamamen paylaşılan paket tamponu mimarisi, her port başına yapay tamponlama sınırlarını ortadan kaldırır,Yakın ilişkilerde adaleti sağlamak. Spectrum-2 ayrıca 512 bayt, programlanabilir boru hattı ve RDMA için gelişmiş RoCE ulaşımını da destekler.Açık Ethernet satıcı kilitini kırıyorMSN3420-CB2FC Cumulus Linux ile birlikte gelir, ancak platform ayrıca SONiC, DENT (Linux Switchdev) veya bare-metal kurulumları için ONIE'yi destekler.Bu, uzun vadeli esnekliği ve açık ağlama ilkelerine uyumluluğu sağlar.
25GbE sunucuları 100GbE omurilik anahtarlarına bağlayın. Hiperkonverje kümeler, yüksek performanslı bilgisayarlama ve genel bulut iş yükleri için idealdir.
İki katlı bir Clos kumaşında yaprak anahtarı olarak kullanılır, engelleme olmayan performans ve ECMP yük dengeleme sağlar.
Düşük gecikme ve kayıpsız RoCE desteği, Fabric depolama arka uçları üzerinden yüksek performanslı NVMe'yi sağlar.
Büyük tampon ve telemetriyle yönetilen tıkanıklık yönetimi, Spark, Hadoop ve dağıtılmış makine öğrenimi çerçevelerini hızlandırır.
MSN3420-CB2FC, NVIDIA ConnectX® ağ adaptörleri (25GbE/100GbE), LinkX® bakır / fiber kabloları ve herhangi bir standart tabanlı Ethernet ekipmanıyla sorunsuz bir şekilde çalışır.Çok çeşitli alıcı alıcıları destekler.: 25GbE SFP28 SR/LR/AOC/DAC, 100GbE QSFP28 SR4/LR4/ER/CWDM4 ve çıkış kabloları (100GbE'den 4x25GbE'ye kadar). Cumulus Linux, ana otomasyon çerçeveleri, yönlendirme yığınları (FRR, Bird),ve orkestrasyon araçları (Kubernetes CNI)Tam olarak desteklenen bir çözüm için, gerçek zamanlı ağ operasyonları, görünürlük ve yaşam döngüsü yönetimi için NVIDIA Cumulus NetQ ile birleştirin.
| Kategorisi | Ayrıntılar |
|---|---|
| Model | MSN3420-CB2FC |
| Limanlar | 48x SFP28 (10/25GbE) + 12x QSFP28 (40/100GbE) |
| Maksimum 100GbE portları | 12 (veya 12x 40GbE) |
| Max 25GbE portları | 48 + 48'e kadar (toplam 96 mantıksal 25GbE QSFP28'den) |
| Devamı | 2.4 Tb/s (tüm dupleks) |
| Saniye başına paket | 3.58 Bpp |
| Gecikme (kesme) | 425ns |
| Paket tamponu | 42MB tamamen paylaşıldı |
| CPU | Çift çekirdekli x86 |
| Sistem belleği | 8GB DDR4 |
| SSD depolama | 32GB |
| Yönetim limanları | 1x 100/1000 RJ45, 1x RJ45 seri, 1x USB |
| Güç kaynağı | 2x sıcak değiştirilebilir (1 + 1 fazla), AC 100-264V, 50-60Hz |
| Fanlar | 5x sıcak değişkenli (N + 1 gereksiz), geri dönüşümlü hava akışı seçeneği |
| Form faktörü | 1U Rackmount, 1.72" x 16.84" x 17" (44x428x432mm) |
| Ağırlık | 8.5 kg (18.73 lb) |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - 40°C |
| Önceden yüklü işletim sistemi | NVIDIA Cumulus Linux |
| Hava akışı yönü (CB2FC) | P2C (Port-to-Power, standart derinlik) |
| SKU | Ön yüklü işletim sistemi | Hava akışı | Güvenli Çizgi | İdeal |
|---|---|---|---|---|
| MSN3420-CB2FC | Cumulus Linux | P2C (Port-to-Power) | - Hayır. | Otomasyon yoğun ortamlar, NetDevOps ekipleri |
| MSN3420-CB2F | NVIDIA Onyx (Classic CLI) | P2C | - Hayır. | Geleneksel CLI yöneticileri, eski iş akışları |
| MSN3420-CB2FO | ONIE (çıplak metal) | P2C / kısa derinlik | - Hayır. | Özel NOS (SONiC, DENT, diğerleri) |
| MSN3420-CB2RC | Cumulus Linux | C2P (Power-to-Port) | - Hayır. | Sıcak koridorda hava akışının alternatif yönü |
Cumulus Linux, standart Linux araçları, API'leri ve konteynerleştirilmiş iş akışlarını kullanarak operasyonel karmaşıklığı azaltır.
100GbE yukarı bağlantıları, artan omurilik bant genişliği için hazır; sunuculara 25GbE, 10GbE'ye göre 2.5x performans sağlar.
WJH, MTTR'yi azaltmak için tam olarak "Ne oldu?" cevabını verir. Akış telemetri Prometheus, Splunk vb. ile bütünleşir.
Hong Kong Starsurge, global müşteriler için rekabetçi fiyatlandırma, garanti desteği ve lojistik uzmanlığı sağlar.
Hong Kong Starsurge tam bir müşteri yaşam döngüsü sunar: satış öncesi danışmanlık, yapılandırma desteği ve satış sonrası teknik destek.1 yıllık sınırlı donanım garantisi(dönüş ve onarım, 14 iş günü dönüşü) sonraki iş günü yerinde değiştirme ve 4 saatlik teknisyen gönderme dahil olmak üzere yükseltilmiş destek planları talep üzerine mevcuttur.Starsurge ayrıca uzaktan veya yerinde kurulum sağlar, yapılandırma ve ağ izleme hizmetleri veri merkezinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır.
Alıcılar, DAC kabloları ve güç kabloları belirtilmedikçe ayrı satılır.
Güvenli başlatma gereksinimleri için, lütfen MSN3700C-S serisine bakın; SN3420 donanım kök güvenini içermez.
Hong Kong Starsurge Group Co., Limited, 2008'den beri ağ donanımı, BT hizmetleri ve sistem entegrasyonu konusunda teknoloji odaklı bir sağlayıcıdır.eğitim, ve dünya çapında kurumsal müşteriler. Biz anahtarlar, NIC'ler, kablosuz çözümler, IoT sistemleri ve çok dilli destek ve küresel dağıtım ile özel yazılım sunmak. Bir müşteri önceliği yaklaşımı ile,Starsurge güvenilir kaliteyi garanti eder., duyarlı hizmet ve özel ağ altyapı çözümleri.
| Bileşen Türü | Desteklenen Seçenekler | Satıcı / Notlar |
|---|---|---|
| 25GbE optik | 25GBASE-SR (MMF), 25GBASE-LR (SMF), 25G AOC, 5m'ye kadar pasif DAC | NVIDIA, Cisco, Finisar, genel MSA |
| 100GbE optik | 100GBASE-SR4, LR4, CWDM4, ER4, 100G AOC, DAC | NVIDIA LinkX, üçüncü taraf tarafından test edildi |
| Çıkış kabloları | 100G'den 4x25G'ye DAC/AOC, 40G'den 4x10G'ye | Tüm QSFP28 portlarıyla uyumludur |
| Ağ işletim sistemi | Cumulus Linux (fabrika), SONiC, ONYX, DENT | ONIE önyükleyici değiştirme izin verir |
| Yönetim araçları | Ansible, Puppet, NetQ, SNMP, gNMI, Prometheus | Tam açık API ve telemetri entegrasyonu |
- Hava akışı yönü (MSN3420-CB2FC için P2C) veri merkezinin koridor düzeniyle eşleşir.
- Güç kaynağı türü (AC veya DC) ‡ standart AC dahil. Lütfen voltajı onaylayın.
- Sunucu / omurilik bağlantısı için alıcı türleri ve kablo uzunlukları.
- Garanti yükseltme seçenekleri (Önümüzdeki İş Günü veya 4 saatlik yerleşim).
- Yazılım özelliği lisans gereksinimleri (Cumulus Linux tam L3 özellikleri dahil).
32x 200GbE omurilik anahtarı, yüksek yoğunluklu çekirdek / omurilik için 12.8Tb/s.
32 x 100GbE, siber dayanıklı güvenli açılış seçeneği.
Hızlandırılmış ağlama ve RoCE yüklenmelerine sahip 25/100GbE akıllı NIC.







